ساخت تیزر

تبلیغات رسانه‌ای ابزار بسیار کارآمدی برای برندسازی و معرفی کالاهاست. امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت و آسان شدن دسترسی‌ها به آن، محیطی به وجود آمده که بسار راحتتر از گذشته می‌توان به تبلیغ و معرفی برند پرداخت.

فیلم صنعتی فیلم کوتاهی است که اغلب به نمایش فعالیت‌ها ، تولیدات ، محیطهای اداری و فضاهای مربوط به خط تولید کارخانه‌جات و شرکت‌ها می‌پردازد. فیلم‌های صنعتی کاربرد تبلیغاتی هم دارند و می‌توانند در پرزنت‌های داخلی و خارجی شرکت‌ها و همچنین نمایشگاها و همایش‌ها به نمایش درآمده و معرف بهتری برای برند مورد نظر باشند.
تیزرهای تبلیغاتی یکی از کارآمدترین ابزارهای تبلیغات هستند که هدف از ساخت و نمایش تیزر یا آگهی تبلیغاتی وارد کردن شوک به مخاطب است، زمان استاندارد برای تیزرهای تبلیغاتی معمولاً بین ۱۵ تا ۵۰ ثانیه است و سازندگان آگهی تلوزیونی سعی می‌کنند با ایجاد یک درام مناسب و یک قصه منسجم و هدف‌دار و با استفاده از تصاویر زیبا و تأثیرگذار و رعایت اصول گرافیکی و قاب‌بندی، پیام خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما برسانند. یک تیزر خوش‌ساخت مجموعه‌ای از عوامل مختلف را در برمی‌گیرد. گاهی اوقات این اشتباه پیش می‌آید که فقط استفاده از دوربین‌های سینمایی و با کیفیت برای ساخت یک تیزر خوب کافی است اما در واقع عوامل زیادی در ساخت یک کار استاندارد موثرند که دوربین یکی از آنهاست.

این عوامل عبارتند از:
ایده‌پردازی خلاقانه و شناخت نیازها و اهداف مشتری
• تهیه سناریوی گویا و اصولی برای گروه تولید و اطلاع‌رسانی به مشتری
• استفاده از عوامل حرفه‌ای پشت صحنه ازجمله کارگردان، تصویربردار، طراح صحنه و لباس، طراح گریم و صدابردار صحنه
• مونتاژ حرفه‌ای و مناسب با موضوع کار
• اصلاح رنگ و افزودن آیتم‌های گرافیکی
• ساخت موسیقی یا استفاده از موزیک آرشیوی مناسب با ریتم تصاویر
• خروجی استاندارد و با کیفیت مناسب جهت ارائه به مشتری