موشن گرافی

شما همیشه برای ساخت فیلم، کلیپ و تیزر تبلیغاتی خود امکان فیلمبرداری ندارید! یا محدودیت زمانی دارید و یا می‌خواهید کار را بدون مشکلات حمل و نقل و با کمترین مشغله ذهنی به اتمام برسانید. شاید هم می‌خواهید در زمانی کم، بیشترین اطلاع رسانی را داشته باشید. پیشنهاد ما موشن گرافی است. تنها با تعدادی تصویر و مقداری اطلاعات مکتوب در مورد آن، در زمانی کم صاحب تیزر اختصاصی معرفی محصول و خدمات خود شوید. یک تیزر یا کلیپ موشن گرافیک معمولاً در فضای گرافیکی ساخته می‌شود که به عنوان مثال در پروژه‌های فانتزی مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس، تمام کاراکترها، فضاها و اشیا به صورت وکتور (Vector) طراحی و انیمیت می‌شوند. خلاقیت در تولید آثار موشن گرافیک بی انتهاست و ما به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیجه از این نوع تبلیغات را به دست آورید.

مرحله اول:

برای شروع، کارشناسان ما اطلاعات مهم کسب و کار شما را برای نمایش به مخاطبان، به صورت آنلایندریافت می‌کنند. این اطلاعات شامل ویدیو، مخاطبان هدف و سایر اطلاعات لازم برای انجام پروژه می‌باشد. با تمام این اطلاعات ما یک متن مینویسیم که بعد از تایید شما، متن را به گوینده مورد نظر تحویل داده تا در استودیو ضبط شود. شما میتوانید گوینده را از بین گوینده‌های ما انتخاب کنید.

مرحله دوم:

در این مرحله، ما به کمک تیم خلاق، چگونگی به تصویر کشیدن متن را بررسی میکنیم. به این صورت که برای این کار ابتدا با دست بر روی استوری بورد، اتفاقات مهم سناریو را نقاشی میکنیم، سپسطراحان با توجه به استوری بورد، شخصیت‌ها و گرافیک را در نرم افزار طراحی می‌کنند. رنگ، متن و فونت این طرح‌ها به سلیقه شما تغییر خواهد کرد.

مرحله سوم:

گرافیک و شخصیت‌ها از محیط طراحی به محیط انیمیشن وارد شده و به کمک متخصصان ما سناریو شکل میگیرد. افکت‌های صوتی و موسیقی هم در این مرحله اضافه میشوند تا ویدیویی جذاب‌تر و تاثیر گذارتر داشته باشیم. ویدیوی شما آماد است. همین امروز برای ساخت ویدیو با ما مشورت کنید.

با ما، تجربه‌ای متفاوت در محتوای هوشمند ویدیویی داشته باشید…